Czym dokładnie się zajmujemy?

Nasze usługi

Muraplex ma w swojej ofercie szerokie spektrum usług – jeżeli jednak nie znajdziesz usługi, która w 100% odpowiada Twoim potrzebom, napisz do nas, a skonstruujemy ofertę na miarę Twojego projektu.

Lubimy rozwiązania kompleksowe. A kompleksowość oznacza dla nas wykonanie od a do z. Taki właśnie będzie Twój dom, wykonany “pod klucz”.

Dowiedz się więcej

Generalne wykonawstwo

Współpracujemy z wieloma biurami projektowymi - jak tylko dowiemy się więcej o Twoich oczekiwaniach, dostarczymy Ci projekt marzeń. A także go zrealizujemy. Zapewniamy również dopełnienie wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem inwestycji, w tym uzyskiwane opinii, warunków, badań, zgód i innych niezbędnych dokumentów formalnych koniecznych do startu realizacji inwestycji

Dowiedz się więcej

Projektowanie

Podejmiemy się także zadań z zakresu nadzoru oraz inspekcji. Założycielem firmy Muraplex jest kierownik budowy oraz inspektor budowlany z wieloletnim doświadczeniem, który wie, na co zwracać uwagę, a także zna doskonale najczęstsze błędy wykonawców.

Dowiedz się więcej

Nadzory Budowlane

Wiemy, jak zarządzać projektami inwestycyjnymi, aby powstały w terminie, a ich odbiór był bezproblemowy. Znamy się na tym, co robimy oraz wiemy, gdzie zachować szczególną ostrożność, także podczas planowania prac.

Dowiedz się więcej

Construction Management

Niezależnie czy posiadasz tylko działkę, czy może masz postawione fundamenty - zajmiemy się budową Twojego domu i dostarczymy inwestycję gotową do zamieszkania. Naszą pracą jest zapewnienie Ci komfortowego miejsca do życia na długie lata.

Dowiedz się więcej

Budowa domów

Zajmujemy się również remontami - zarówno tymi generalnymi jak i częściowymi. Na każdym etapie możesz liczyć zarówno na profesjonalne doradztwo, planowanie oraz terminową realizację wszystkich uzgodnionych etapów.

Dowiedz się więcej

Remonty

Wykończenia “pod klucz” to jedna z najbardziej komfortowych usług dla naszych klientów. Zajmujemy się całościowym urządzeniem i wyposażeniem Twojego domu/mieszkania. Ty tylko odbierasz klucze do inwestycji przygotowanej do wprowadzenia się i zamieszkania

Dowiedz się więcej

Wykończenia wnętrz

Dzięki doświadczonej ekipie, naszą ofertę uzupełniliśmy o kładzenie tynków - prace wykonujemy rzetelnie i solidnie. Znamy się na specyfice takich prac, wiemy, na co szczególnie zwracać uwagę i wiemy jak wykonać pracę, do której nawet najbardziej wnikliwy inspektor nie będzie miał żadnych zastrzeżeń.

Dowiedz się więcej

Tynki cementowo wapienne

To usługa, z której jesteśmy szczególnie dumni oraz która wyróżnia nas pośród innych firm na rynku. Niezależnie, czego potrzebujesz, na każdym etapie staramy się doradzić i pomóc dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dowiedz się więcej

Doradztwo